DSU logo
brikker

48. Divisionsturnering 2009-2010

Styrkeliste for Køge Skakklub


Klub: Køge Skakklub
Hold: Køge
Hjemmeside: www.skaksnak.dk
Normal spillested: Kantinen (ved tandlægen), Asgård Skole, Norsvej 2, 4600 Køge
Holdleder: Erik Carlsen Veggervej 7, 4600 Køge tlf 5666 0876
NrNavnFra Til Hold RatingELO# partier# pointsKandidat DK præst ELO præst
1Brian K. Elgaard 01-05-200930-04-2010RES21872248
2Jacob Kaaber 01-05-200930-04-2010Køge216321877J24362454
3Niels Georg Larsen 01-05-200930-04-2010Køge20131988720452109
4Finn Haargaard 01-05-200930-04-2010Køge201121057319842012
5Klaus Hestehauge 01-05-200930-04-2010Køge18762027620352092
6Henrik Emil Bruun 01-05-200930-04-2010Køge19172055620102021
7Erik Carlsen 01-05-200930-04-2010Køge188361982
8Henrik Smidt-Nielsen 01-05-200930-04-2010Køge1851621738
9Jesper Pondal 01-05-200930-04-2010Køge182142102
10Bjarne Hjorth Andersen 01-05-200930-04-2010RES186019784319652136
11Peter Ove Krogh 14-10-200930-04-2010RES17361918317001739
12Dennis Jensen 01-05-200930-04-2010RES1696
14Jørgen Nielsen 01-05-200930-04-2010RES1691
15Finn Stuhr 01-05-200930-04-2010RES1691
16Michael Vesterskov Hansen 01-05-200930-04-2010RES1673
17Lars Frank Jørgensen 01-05-200930-04-2010RES1657
18Toke Leth Svensson 01-05-200930-04-2010RES1603
19Peter Christensen 01-05-200930-04-2010RES1534
20Niels Steen Larsen 01-05-200930-04-2010RES1526
21Ivan Schougaard 01-05-200930-04-2010RES1516
22Svend Åge Svendsen 01-05-200930-04-2010RES1497
23Kim Amdi Orup 01-05-200930-04-2010RES1464
24Bjarke Dahl Stærke 01-05-200930-04-2010RES1449
25Thomas Sandager 01-05-200930-04-2010RES1386
26Robert Petersen 01-05-200930-04-2010RES1288
27Finn Luther 01-05-200930-04-2010RES1284
28Mogens Egon Hansen 01-05-200930-04-2010RES1278
29Karl Hildebrandt Henriksen 01-05-200930-04-2010RES1251
30Henry Petersen 01-05-200930-04-2010RES1203
31Leif Hansen 01-05-200930-04-2010RES1187
32Morten Larsen 01-05-200914-10-2009RES1135
33Alberte Sandager 01-05-200930-04-2010RES
34Mike Andersen 01-05-200930-04-2010RES