DSU logo
brikker

48. Divisionsturnering 2009-2010

Alle kampe i 2. Division, gruppe 2

RundeDagDatoKl.Kamp nrKamp SpillestedResultat
1søndag8. 11 200912:00DIV22-1Evans 2 - RingstedHældagerskolen Nørremarksvej 157, Bredballe 7120 Vejle Øst3½-4½
1søndag8. 11 200912:00DIV22-4Nr.Åby Junior - FrederikssundNørre Åby Skole Skolevænget 2 5580 Nørre Aaby3-5
1søndag8. 11 200912:00DIV22-3AS04 - KøgeSkakmøllen Kælderlokalerne Frejasgade 14 2200 København N4-4
1søndag8. 11 200912:00DIV22-2Dianalund - HolbækBiblioteket Dr. Sellsvej 20 A 4293 Dianalund4-4
2søndag22. 11 200912:00DIV22-8Frederikssund - DianalundFalkenborgskolen, Kantinen Ved Kirken 1 3600 Frederikssund3½-4½
2søndag22. 11 200912:00DIV22-7Ringsted - AS04Valdemarskolen Skolegade 9 4100 Ringsted3-5
2søndag22. 11 200912:00DIV22-6Holbæk - Evans 2Østre Skole Tidemandsvej 1 4300 Holbæk4-4
2søndag22. 11 200912:00DIV22-5Køge - Nr.Åby JuniorKantinen (ved tandlægen) Asgår Norsvej 2 4600 Køge5-3
3søndag6. 12 200912:00DIV22-9Nr.Åby Junior - DianalundNørre Åby Skole Skolevænget 2 5580 Nørre Aaby4-4
3søndag6. 12 200912:00DIV22-12Evans 2 - AS04Hældagerskolen Nørremarksvej 157, Bredballe 7120 Vejle Øst3-5
3søndag6. 12 200912:00DIV22-10Ringsted - HolbækValdemarskolen Skolegade 9 4100 Ringsted5½-2½
3søndag6. 12 200912:00DIV22-11Frederikssund - KøgeFalkenborgskolen, Kantinen Ved Kirken 1 3600 Frederikssund4-4
4søndag10. 1 201012:00DIV22-15Køge - RingstedKantinen (ved tandlægen) Asgår Norsvej 2 4600 Køge5-3
4søndag10. 1 201012:00DIV22-14AS04 - FrederikssundSkakmøllen Kælderlokalerne Frejasgade 14 2200 København N2½-5½
4søndag10. 1 201012:00DIV22-13Dianalund - Evans 2Hældagerskolen Nørremarksvej 157, Bredballe 7120 Vejle Øst4½-3½
4søndag10. 1 201012:00DIV22-16Nr.Åby Junior - HolbækNørre Åby Skole Skolevænget 2 5580 Nørre Aaby3-5
5søndag31. 1 201012:00DIV22-17Holbæk - FrederikssundØstre Skole Tidemandsvej 1 4300 Holbæk5½-2½
5søndag31. 1 201012:00DIV22-19Dianalund - AS04Biblioteket Dr. Sellsvej 20 A 4293 Dianalund4½-3½
5søndag31. 1 201012:00DIV22-18Ringsted - Nr.Åby JuniorValdemarskolen Skolegade 9 4100 Ringsted2½-5½
5søndag14. 2 201012:00DIV22-20Evans 2 - KøgeHældagerskolen Nørremarksvej 157, Bredballe 7120 Vejle Øst2½-5½
6søndag21. 2 201012:00DIV22-22AS04 - HolbækSkakmøllen Kælderlokalerne Frejasgade 14 2200 København N5-3
6søndag21. 2 201012:00DIV22-24Køge - DianalundHotel Niels Juel Toldbodvej 20 4600 Køge5-3
6søndag21. 2 201012:00DIV22-23Frederikssund - RingstedKulturhuset Elværket Ved Kirken 6 3600 Frederikssund3-5
6søndag21. 2 201012:00DIV22-21Nr.Åby Junior - Evans 2Nørre Åby Skole Skolevænget 2 5580 Nørre Aaby2½-5½
7søndag7. 3 201012:00DIV22-28Dianalund - RingstedØstre Skole Tidemandsvej 1 4300 Holbæk3½-4½
7søndag7. 3 201012:00DIV22-27AS04 - Nr.Åby JuniorØstre Skole Tidemandsvej 1 4300 Holbæk5½-2½
7søndag7. 3 201012:00DIV22-25Holbæk - KøgeØstre Skole Tidemandsvej 1 4300 Holbæk4-4
7søndag7. 3 201012:00DIV22-26Frederikssund - Evans 2Østre Skole Tidemandsvej 1 4300 Holbæk2½-5½


Site powered by VP-TeamTouR version 5.01     Hosted By XtraCon